مشاوره و سفارش

درخت زردآلو

درخت زردآلو جزو درختان میوه ده می باشد. به نقل از برخی منابع بومی چین، نهال زردآلو برای اولین بار به صورت خودرو در این مناطق روییده و در اوایل قرن یک میلادی به آسیا و اروپا راه یافته است. در برخی منابع دیگر نیز زادگاه اصلی باغ زردآلو را ارمنستان، ایران و مصر معرفی کرده اند.

مشخصات درخت زردآلو

درخت زردآلو، درختی پرشاخ و برگ و با تنه ای معمولا کوتاه است؛ اما با رشد شاخه های اصلی و فرعی، ارتفاع این درخت گاها می تواند به ۵ متر نیز برسد. درخت زردآلو دارای برگ های خزان شونده به شکل قلب نوک تیز و به رنگ سبز روشن مایل به زرد بوده و برگ های انتهایی نیز به رنگ قرمز دیده می شوند که یک مشخصه اصلی جهت شناسایی باغ زردآلو است.

شرایط کاشت بهترین نهال زردآلو

درخت زردآلو در هوای معتدل و گرم بهتر از دیگر شرایط رشد می کند. در مناطق سردسیر، نهال زردآلو بایستی در مقابل آفتاب کاشته شود تا بازدهی محصول آن بهتر باشد. نهال زردآلو در سال های اول رشد به آبیاری فراوانی نیاز دارد. البته لازم به توضیح است که آبیاری نهال زردآلو نباید به روش کرت بندی صورت گیرد؛ زیرا هم به ریشه ها اجازه تنفس داده نمی شود و هم از طریق تماس مستقیمی که ساقه با آب دارد، ممکن است درخت را بیمار کند.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه …، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع … آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه نام برند شما

نام مدیر مجموعه